Dverové výplne Dekorakryl

decoracryl

Vstavaná skriňa ako interiérový doplnok
Pokiaľ od vstavanej skrine neočakávate len funkčnosť, ale i určitú dávku estetiky, posvieťte si na jej exteriérové prevedenie. V závislosti od vašich požiadaviek na nenápadnosť či naopak rafinovanosť priestoru máte možnosť siahnuť po rôznych materiáloch dverových výplní. Dekorakrylát ako jeden z nich poskytuje priestor pre kreatívne riešenia. Moderný materiál charakteristický vynikajúcimi vlastnosťami urobí z vašej vstavanej skrine vysoko funkčného pomocníka v dizajnovom prevedení.

Láka vás dizajnový interiér?
Túžite po modernej vstavanej skrini?
Keď účelovosť nestačí, ozvláštnite vstavané skrine netradičným povrchom.

Prečo a kde využiť dekorakrylát v interiéri?

ocelovyprofil

V domácnosti či v komerčnom priestore, praktické vlastnosti materiálov zohrávajú dôležitú úlohu kdekoľvek, no tam to zďaleka nekončí. Súčasné trendy totiž vyžadujú nielen účelovosť, ale i náležitú dávku vkusu. Veď cítiť sa príjemne je základom zdravého fungovania. Jednovrstvový – liaty či viacvrstvový – lisovaný dekorakrylát predstavuje novodobú náhradu skla. So svojimi pragmatickými vlastnosťami ako je nízka hmotnosť, 5-krát vyššia pevnosť, odolnosť voči teplotným výkyvom či dlhá životnosť je navyše i zdravotne nezávadný a esteticky atraktívny a to práve vďaka svojej vzorovej flexibilite. Tá je skutočne jedinečná a okrem vizuálneho návratu k naturálnu dokáže zaujať i rôznorodým reliéfnym povrchom.

Okrem dverových výplní môžete k vašej vstavanej skrini doladiť i výplne iných častí nábytku, deliace priečky či barové pulty. To všetko z dekorakrylátu, teda v rovnakom štýle. Zharmonizovať interiér od podlahy po strop už nie je žiadny problém.

Vyberte si štýl, ktorý vám najviac vyhovuje:

Stone collection
fascinuje vás voda? Morské a riečne okruhliaky ovlažia a zároveň udržia váš interiér pevne na zemi.

Classic collection
na nerozoznanie od skla, so skvelou priepustnosťou a sviežimi prírodnými motívmi.

Light collection
prírodný kameň na povrchu – mramor, nefrit i onyx ako živé

Deluxe collection
preneste si kúsok prírody do interiéru. Ľanové vlákna, mušle, kvety, bambus, tráva, lístie...a upokojujúca atmosféra je zaručená.


Decoracryl

decoracryl