Hliníkové profily a systémy pre vstavané skrine

hlinikoveprofily

Rám vstavanej skrine patrí k základným komponentom ovplyvňujúcim funkčnosť celého systému.

Komponenty systémov pre vstavané skrine predstavujú:

vodorovný profil horný a dolný
vodorovný profil spojovací
koľajnice horné a dolné
koľajnice závesné
krycie profily

Technické parametre vstavanej skrine

hlinikovyprofil

Profily a systémy z vhodných materiálov, použité s ohľadom na rozmery, umiestnenie a použitie vstavanej skrine, sú predpokladom jej bezproblémového využitia.

Kvalitatívne vlastnosti rámov na vstavané skrine, rovnako ako ich odborné osadenie, majú veľký vplyv na pohodlnú manipuláciu a bezpečné užívanie. Aby bola vaša vstavaná skriňa nielen designovo moderná, ale aj technicky vyhovujúca, voľte adekvátne profily, ktoré sa postarajú o jej bezporuchovosť aj pri častom využití.

Profesionálny návrh od nášho interiérového architekta, ktorý dôkladne pozná náš materiálový sortiment a možnosti, zohľadní všetko potrebné, aby vaša nová miestnosť odzrkadľovala požadovaný súlad a pôsobila celistvo. Či ladíte domáce alebo komerčné priestory, štýlové vstavané skrine AMDOOR im pridajú na pragmatickosti a neuberú na kráse, práve naopak.

Technické parametre vstavanej skrine

Hliník, ako vysoko trvácny materiál, sa vyznačuje svojou odolnosťou, tvárnosťou a trvácnosťou. Vďaka ľahkej konštrukcii hliníkového profilu bude manipulácia s dvermi vstavanej skrine veľmi jednoduchá. Umiestnenie vstavanej skrine s hliníkovým profilom v chladnejších priestoroch nie je nijako ohrozené práve vďaka odolnosti hliníka aj voči vlhkosti.

Prevedenie:
hliníkové rámy yukon, windsor, quebec, niagara, victoria, hudson, edmonton, calgary

Farba:
striebro, zlato, šampaň, oliva, biela

Hliníkový systém

hlinikoveprofily

Farby kovania

hlinikoveprofily