Vidiecky štýl bývania

vidieckystylbyvania

Povýšte svoje bývanie na vyšší level. Štýlový interiér s unikátnym rukopisom bude charakteristickým nielen pre váš domov, ale i váš spôsob života.

Aby vaše nové vstavané skrine AMDOOR vynikli vo vašom interiéri čo najlepšie a zároveň, aby boli dokonale funkčným doplnkom s dlhodobým efektívnym využitím, zapasujte ich do priestoru nielen fyzicky a materiálovo, ale i farebne a štýlovo. Nechajte si navrhnúť interiér naším profesionálnym interiérovým poradcom a užívajte si komfort po všetkých stránkach a so všetkým, čo k tomu patrí.


Vstavané skrine AMDOOR so štýlom

vidieckystylroldoor

Vstavané skrine AMDOOR v špecifickom dizajne zapasujú aj do vašich domácich či komerčných priestorov. Stačí si zvoliť vhodný kolorit a parametre. Praktická logistika interiéru skrine a rustikálne prevedenie posuvných dverí poskytnú potrebný odkladací priestor a zároveň esteticky doladia individualistický interiér miestnosti so špecifickým charakterom. Rôzne vzory, tvary i farebnosť pomôžu dopasovať vstavané skrine AMDOOR do každého z výnimočných slohov.

Profesionálny návrh od nášho interiérového architekta, ktorý dôkladne pozná náš materiálový sortiment a možnosti, zohľadní všetko potrebné, aby vaša nová miestnosť odzrkadľovala požadovaný súlad a pôsobila celistvo. Či ladíte domáce alebo komerčné priestory, štýlové vstavané skrine AMDOOR im pridajú na pragmatickosti a neuberú na kráse, práve naopak.


Štýlové vstavané skrine pre interiéry:

vidieckystylroldoor

Vyberte pre vašu miestnosť štýl, my jej navrhneme vhodné skrine, ktoré vždy upravíme na mieru vašim požiadavkám a možnostiam.

Obývačky
Spálne
Kuchyne
Chodby
A iné miestnosti

Interiér navrhnutý na mieru

vidieckystylroldoordva

Aby interiér domu, bytu či kancelárie vynikol ako kompaktný celok, je potrebné pozerať sa naň celistvo od samého začiatku. Aby mal navyše jedinečný rukopis, chce to už čosi viac ako len jednoduché rozmiestnenie nábytku v miestnosti. Podpíšeme sa na vaše interiéry originálnym spôsobom, ktorý podčiarkne vašu personálnu jedinečnosť.

Vy len zadajte vaše požiadavky a užívajte si výsledok.

Vypočujeme
si vaše požiadavky a predstavy, plány a zámery s priestorom, ktorý si želáte nanovo zariadiť.

Poradíme vám
ako efektívne zariadiť priestor s ohľadom na vaše preferencie a záujmy.

Kvalita na prvom mieste
značkové materiály, overené postupy, zaručená trvácnosť

Navrhneme
interiér na mieru, v rôznych štýloch, materiáloch a farebných prevedeniach.

Zvizualizujeme
aby ste náš návrh videli skôr ako sa stane vašou skutočnosťou.

Pomôžeme zrealizovať
vami schválený návrh v praxi.

Výhody návrhu interiéru odborníkom

vidieckystylroldoor

Aby vaše nové vstavané skrine neboli vytrhnuté z kontextu, pomôžeme vám osadiť ich do vášho interiéru pragmaticky i esteticky účinne. Lebo len komplexne zladený interiér vyznieva nerušivo a príjemne. Okrem vstavaných skríň si poradíme aj s iným nábytkom či prvkami interiéru, mobilnými i trvalými, modernými i historickými. Odborný návrh interiéru vám prinesie nasledovné výhody:

Užívajte si svoj nový interiér bez starostí a s pocitom rodinnej pohody.
Kontaktujte nás pre bližšie info.

Efektívne využitie priestoru
Praktické využitie jednotlivých prvkov priestoru
Pragmatická nadväznosť prvkov
Nadčasové plánovanie
Štýlový rukopis
Estetické zladenie