Zrkadlá a sklá na vstavané skrine

zrkadlaaskla

Vstavaná skriňa nemusí byť len drevená. Ak si váš priestor vyžaduje presvetlenie, zväčšenie či rozžiarenie, vyskúšajte osadiť na posuvné dvere vašej vstavanej skrine sklo či zrkadlo.

Vstavaná skriňa so sklom

zrkadlaaskla

Kedy siahnuť po presklení či zrkadle dverí na vstavanej skrini? Nemusí to byť len v prípade nedostatku priestoru. Aj veľký priestor s presklenými plochami pôsobí vzdušnejšie a ľahšie. Sklo dodá vašej vstavanej skrini nádych elegancie a celý priestor posunie o úroveň vyššie. Ak uprednostňujete čistý a moderný dizajn, vstavaná skriňa s presklenými dverami vám ho poskytne. Zrkadlo dokáže interiér opticky zväčšiť a zároveň vyriešiť dilemu s jeho umiestnením. Na vstavanej skrini bude zároveň vždy po ruke.

Zrkadlá a sklá na vstavané skrine sú maximálne bezpečné a pri správnom osadení a bežnom užívaní sa manipulácie s nimi nemusíte obávať.

Vstavané skrine Amdoor

zrkadlaaskla

Zrkadlá a sklá sú podlepené bezpečnostnou ochrannou fóliou, ktorá zaistí ich pevné osadenie. Alebo uprednostňujete iné formy oživenia? Vyskúšajte fototapety na vstavané skrine vhodné na rôzne povrchy – drevotrieskové aj presklené dvere.
Ak sa stále neviete rozhodnúť, radi vám poradíme.
Kontaktujte nás pre bližšie info.

Naše vstavané skrine používajú nasledovné typy skiel a zrkadiel:

Sklá na vstavané skrine
- hrúbka 4mm, farba - číre, s pieskovanou fóliou, matné pieskované, lakované biele, farebné

Farba:
zrkadlá na vstavané skrine - hrúbka 4mm, farba - strieborné, bronzové, grafitové

Zrkadlá a sklá